O nas

Nasza przygoda z psami tak naprawdę rozpoczęła się w 2010 roku, w chwili gdy przeprowadziliśmy się do domu na obrzeżach miasta. Wtedy to powstał pomysł, aby zamieszkał z nami pies. Propozycje były różne, ale ostatecznie i jednogłośnie zwyciężył Berneński Pies Pasterski.

1.04.2015 roku próg naszego domu przekroczyła piękna sunia – BREE z Rzymskiego Imperium FCI, zwana przez nas Britą. Miała wtedy zaledwie 10 tygodni i od razu podbiła serca wszystkich. Radość jaką niosła ze sobą, charakterystyczny upór i energia przyczyniły się do zrodzenia nowego pomysłu, czyli zakupu drugiego psa. Tym razem jeszcze większego! Miłość do wody i pływania, szczególnie jednego z domowników przeważyła o zakupie Nowofundlanda. Poszukiwania w hodowlach przyniosły efekt i 8.01.2016 roku zamieszkała z nami sunia – AMANDA Słoneczne Wzgórze FCI, zwana przez nas Ajlą. I tak molosy zdominowały nasze życie.

Doceniając piękno naszych psów rozpoczęliśmy przygodę wystawową uwieńczoną sukcesami. Dalej wszystko potoczyło się bardzo szybko. W 2017 roku otrzymaliśmy przydomek hodowlany : Olbrzymie Szczęście FCI

Nasza psia miłość wciąż kwitnie i boję się myśleć kto jeszcze może zamieszkać w naszym domu.